وقت سفارت کانادا

فرایند اخذ وقت سفارت کانادا :

درخواست حضوری ثبت نام ویزا کانادا:

در این روش متقاضی پس ازآماده کردن و پر کردن فرمهای برای ثبت نام می تواند به یکی از دفاتر وک کانادا مراجعه کرده و ومدارک خود را جهت ثبت نام تحویل دهد.

در این روش ثبت نام وجه واریزی سفارت باید از طریق یکی از شعب بانک گارانتی در ترکیه واریز شود و فیش واریزی ضمیمه ی مدارک باشد

پس از انجام امور ثبت نام و انگشت نگاری ، متقاضی یک شماره از کارگزاری سفارت دریافت کرده و پیگیری های بعدی از طریق همین کد صورت می گیرد. در این حالت جواب ویزای متقاضی از طریق ایمیل برای او ارسال می گردد.

جهت درخواست وقت سفارت کانادا به صورت حضوری، شخص باید برای انجام انگشت نگاری و تحویل مدارک خود به دفتر وک کانادامراجعه کند و امکان ارسال مدارک وجود ندارد

لازم است بدانید که انجام این کار حداکثر 1 ساعت طول میکشد .پس از تحویل مدارک، دفتر وک پاسپورت را به شما بازگرداده و تا آماده شدن جواب ویزا میتوانید به ایران بازگردید.

 

درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین

 

در ابتدا شاید این سوال پیش بیاید که چرا روش درخواست آنلاین برای دریافت ویزای کانادا پیشنهاد می‌شود؟ کانادا در ایران سفارتخانه‌ای ندارد و در نتیجه بهتر است مسافرین برای ارتقا سطح کیفیت خدمات سفارت و داشتن وقت بیشتر برای ارسال مدارک، از روش درخواست آنلاین ویزای کانادا استفاده کنند. لازم به توضیح است، با این روش در زمان انگشت‌نگاری فقط لازم است با به همراه داشتن پاسپورت و نامه بایومتریک (که مربوط انگشت‌نگاری است) به دفاتر نمایندگی سفارت یعنی «VAC» مراجعه کنید. از سوی دیگر، روش درخواست آنلاین ویزای کانادا، جدیدترین روش مورد تایید سفارت است و زمان بررسی مدارک را نیز سرعت می‌بخشد. نکته مهم دیگر این است، مسافرانی که طی ده سال گذشته یک بار انگشت‌نگاری سفارت کانادا را انجام داده‌اند، دیگری نیازی به سفر مجدد و انجام انگشت‌نگاری ندارد و این موضوع یکی دیگر از مزایای درخواست آنلاین ویزا می‌باشد. از محاسن دیگر این روش می‌توان به بررسی دقیق مدارک، کاهش احتمال ریجکت شدن، امکان دریافت کمک از مشاوران و سپردن پر کردن فرم‌ها به آژانس‎هایی که در این زمینه خبره هستند اشاره کرد. لازم به توضیح است بسیاری از کسانی که پس از صرف هزینه‌ها و زمان زیاد، نتوانسته‌اند ویزای کانادا دریافت کنند، به دلیل اشتباهات کوچک، بی‌دقتی در ارسال مدارک، نقص پرونده و یا عدم آگاهی به چگونگی پیگیری فرآیند درخواست ویزای کانادا، این فرصت را از دست داده‌اند. در نتیجه درخواست آنلاین برای ویزای کانادا به مراتب به‌صرفه‌تر، امن‌‎تر و با احتمال پیروزی بالاتر خواهد بود.

 

مزایای روش آنلاین به روش کاغذی یا دستی :

 

در روش آنلاین اگر در مدارک شما ایراد یا نقصی وجود داشته باشد ، این فرصت به شما داده می شود تا مدارک خود را کامل و یا تصحیح نمایید ، اما اگر نحوه ی درخواست ویزای شما به صورت کاغذی یا دستی باشد چنین فرصتی را ندارید و در صورت وجود کوچکترین مشکل یا خطا ریجکت می شوید در روش آنلاین جواب درخواست شما بسیار زودتر از روش کاغذی اعلام خواهد شد.


 

چک لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا

 

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟ همکاران ما بصورت 24 ساعته آماده دریافت نظرات و راهنمایی شما مسافر عزیز می باشند.
تلفن: 09156341544                  تلگرام : Ahmadzadeh_Tour@
1371-1397 احمدزاده (سفرپیما)
کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سفرپیما تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.